• jezyk polski
 •  
 • deutsch
 •  
 • english language
 • Czym charakteryzują się okna PCV?

  Okna są ważnym elementem architektonicznym każdego budynku. Chronią przed zimnem i hałasem, a jednocześnie pozwalają na doprowadzenie naturalnego światła do wewnątrz.

  Jakie zalety mają okna PCV?

  Wybór odpowiednich okien do nowego lub remontowanego mieszkania czy domu jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Od jakości stolarki okiennej zależy nie tylko wygląd elewacji, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Nowoczesne okna w dużej mierze zapewniają wysoką szczelnośćco pozwala na zatrzymanie ciepła w domu. Takie wyroby wyróżnia wysoki parametr dźwiękoszczelności, dzięki czemu hałas z zewnątrz nie przedostaje się do środka. Taka cecha jest bardzo pożądana szczególnie w pomieszczeniach znajdujących się w sąsiedztwie ruchliwych ulic. W porównaniu do okien drewnianych są mniej wymagające, nie potrzebują uciążliwych pielęgnacji i konserwacji. Okna PCV charakteryzują się wysoką odpornością i wytrzymałością na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, biologicznych i chemicznych.

  Jakie są korzyści z montażu okien PCV?

  Plastikowa stolarka okienna jest bardzo prosta w pielęgnacji. Okna PCV są solidne i odporne na bardzo różne warunki atmosferyczne. Nie ulegają także działaniu pleśni czy owadów oraz nie wymagają szczególnego i uciążliwego czyszczenia. Do mycia takich okien nie potrzeba specjalnych środków myjących, wystarczy woda z niewielkim dodatkiem płynu do naczyń. Produkty te są bardzo trwałe, wytrzymałe i trudno je uszkodzić, mogą służyć wiele lat. Jeśli wybierzemy te wyprodukowane przez firmę Kusik, zapewnimy sobie doskonałą jakość i estetykę wykonania. Wyroby są łatwe w obsłudze, nie wymagają napraw czy malowania. Można zamówić je na wymiar w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze, co daje szerokie możliwości aranżacji przestrzeni mieszkalnych i elewacji budynków. Okna PCV cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza u osób budujących domy jednorodzinne. W porównaniu z produktami drewnianymi czy aluminiowymi są bardzo praktyczne i atrakcyjne cenowo.

  Powrót do bloga